květináče zahradní fengshuizahrady květináče levne.jpg

Květináče betonové

Květináče betonové zahradní

Květináče betonové jsou květináče se skvělými vlastnostmi.Květináč vyrobený z betonu je odolnější než kamenný květináč a také květináče betonové déle vydrží. Betonové květináče v mnoha barvách a tvarech.
Květináče betonové venkovní Kamenný truhlík bonsaj dvojitý shop Fengshuizahrady.jpg
Květináče betonové Truhlík bonsaj dlouhý ze ztuženého mramoru shop Fengshuizahrady.jpg
Květináče betonové zahradní Kamenný venkovní truhlík bonsaj dvojitý shop Fengshuizahrady.jpg

Květináč betonový

Květináč betonový zdobí zahrady i parky. Květináče betonové jsou v nabídce v mnoha provedeních.Betonový květináč může být bílý i barevný, nebo v provedení patina. Betonový květináč se používá také jako ozdobné zakončení zděných plotových sloupů nebo květináče betonové zdobí sloupy u vrat nebo branky do zahrady.

Betonový květináč je vhodný doplněk do bytu i na zahradu či terasu. Květináče betonové osázené stálezelenými dřevinami jsou ozdobou zahrady po celý rok.

Květináče z betonu

Květináče z betonu jsou v nabídce v bílé, hnědé, pískové a dalších barvách. Květináče betonové jsou i v provedení patina. Patina dodává květináčům klasický starožitný vzhled. Květináče z betonu v provedení patina můžete kombinovat s dalšími zahradními prvky, třeba s fontánou v barvě patina.V nabídce květináčů jsou květináče betonové hranaté, kulaté i nepravidelné. Květináče z betonu různých stylů- květináč antický, květináče zdobené i květináče hladké.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one